Náš tým

Specialisté na liposukci

specialista na liposukci

MUDr. Petr Šíma

Dr. Šíma, narozen 1976, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii – v roce 2004 skládá 1. atestační stupeň a roku 2009 získává atestaci – specializovanou způsobilost pro oblast chirurgie, následovanou o rok později atestací z chirurgie EU.

Po praxích na odděleních chirurgie v Rokycanech a Vojenské nemocnici v Plzni je od roku 2006 zaměstnán na chirurgii ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde se roku 2011 stává vedoucím lékařem chirurgického oddělení.

Pravidelně se účastní domácích i zahraničních konferencí nejen jako posluchač, ale rovněž jako přednášející (např. Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congres – Monaco, Monte Carlo, 2016).

specialista na liposukci

MUDr. František Polanka

Dr. Polanka, narozen 1982, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii – v roce 2011 dokončuje základní chirurgický kmen a roku 2014 získává atestaci – specializovanou způsobilost pro oblast chirurgie. Od roku 2007 pracoval na chirurgickém oddělení Mulačovy nemocnice v Plzni, od roku 2012 pak působí na chirurgickém oddělení Fakultní nemocnice v Plzni se specializací na mamologii a onkochirurgii.

Pravidelně se účastní domácích i zahraničních konferencí nejen jako posluchač, ale rovněž jako přednášející (např. Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congres – Monaco, Monte Carlo, 2016).

specialista na liposukci

MUDr. Martin Rada

Dr. Rada, narozen 1988, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii a v roce 2016 dokončuje základní chirurgický kmen.

Od roku 2014 pracuje na oddělení chirurgie ve Stodu a je taktéž pravidelným účastníkem seminářů a konferencí (např. VIII. Mezinárodní kongres úrazové chirurgie a soudního lékařství, 2016).

specialista na liposukci

MUDr. Jan Šnajdr

Dr. Šnajdr, narozen 1980, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii a traumatologii, v roce 2014 dokončuje základní chirurgický kmen. Od roku 2011 pracuje na oddělení chirurgie v Klatovech a je taktéž pravidelným účastníkem seminářů a konferencí.

Vedoucí lékař

MUDr. Jiří Šolc

vedoucí lékař

Dr. Šolc se stává odborným lékařem pro plastickou chirurgii specializační atestací v roce 1989. V té době má již teoretické znalosti a praktické zkušenosti v širokém oboru plastické a rekonstrukční chirurgie. Po dalších letech praxe, stážích na klinikách v Německu a později vUSA se specializuje na estetickou chirurgii.

Od roku 2002 je vedoucím lékařem kliniky aestea v Plzni. Dr. Šolc se nyní již dlouhodobě plně věnuje estetické plastické chirurgii a je pravidelným účastníkem a přednášejícím na národních i mezinárodních konferencích.

Na jedné straně pečlivě sleduje novinky tohoto velmi rychle se rozvíjejícího oboru, na druhé straně se můžete spolehnout na jeho dlouholeté zkušenosti a rozsáhlou praxi. V posledních letech se stává průkopníkem ve zvětšení prsou mikropolyuretanovými implantáty, v oblasti dolních víček se zaměřuje na korekci tzv. pinch technikou.

Členství v České společnosti plastické chirurgie a společnosti estetické chirurgie je samozřejmostí, stejně tak jako členství v Evropské a Světové společnosti plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie (ESPRAS, IPRAS). Důležitější je, že je jedním z prvních českých členů ISAPS, Mezinárodní společnosti estetické plastické chirurgie. Společnost ISAPS je garantem odbornosti, průběžného vzdělávání členů na nejvyšší úrovni a klade velký důraz na bezpečnost pacientů.

Anesteziolog

MUDr. Petr Havel

anesteziolog

Narozen 1956, promoce na Lékařské fakultě UK v Praze v r. 1981. Atestace z anestézie a resuscitace 1.st v roce 1984, 2.stupeň v roce 1991. Dr. Havel je dlouholetý vedoucí pracovník na klinice ARK ve FN v Plzni a má bohaté zkušenosti s anestézií a řešením i těch nejkomplikovanějších situací. Vyniká klidným a přátelským přístupem ke klientům i spolupracovníkům.

Zdravotnický personál

V ambulanci i v penzionu o Vás pečují zdravotní sestry Zlata Rovenská, Irena Loukotová und Soňa Benešová. S ostatními členy týmu se setkáte na operačním sále.

Vedoucí pensionu je Petra Ilič.

Galerie