Tváře
Tváře
lifting
výplň

Vyhlazení tváří je dosaženo vypnutím hlubokých vrstev obličeje (SMAS) a odstraněním nadbytečné kůže. Většinou bývá zákrok spojen s liftingem krku. Rozsah zákroku je značně individuální. Moderní přístup směřuje spíše k menším a méně náročným úpravám, kdy je pomocí vertikálního vypnutí dosahováno přirozenějšího vzhledu (MACS-lift).

K výplni, umožňující vrátit ztracený objem v obličeji a vyplnit obličejové rýhy, se používají buď uměle připravené výplňové hmoty (FILLERY) nebo vlastní tukové buňky (Lipografting).

FAQ:
Budu mít po liftingu viditelné jizvy?

Bohužel ani nejmodernější technologie a postupy neumožňují provést opravdový lifting zcela bez zanechání jizev. Jejich viditelnost je však díky jejich umístění velmi malá.

Jak je dlouhá rekonvalescence spojená se zákrokem?

Klientům kliniky Aestea je doporučována třítýdenní rekonvalescence. Řada klientů se však po aplikaci make-upu a po vhodné úpravě účesu nezdráhá vrátit do společnosti již po deseti až čtrnácti dnech.

Jak dlouho výplň vydrží, je efekt trvalý?

Většina výplní na bázi kyseliny hyaluronové nebo hydroxyapatitu vydrží asi 8 měsíců, u výplní trvanlivých se často s velkým zpožděním vyskytovaly nežádoucí účinky. Výplň vlastním tukem po počáteční částečné resorpci již vydrží trvale.

U nás jste pod ochrannými křídly
© 2018 - Aestea, plastická chirurgie