Tým
MUDr. Jiří Šolc
MUDr. Jiří Šolc

Dr. Šolc se stává odborným lékařem pro plastickou chirurgii specializační atestací v roce 1989. V té době má již teoretické znalosti a praktické zkušenosti v širokém oboru plastické a rekonstrukční chirurgie. Po dalších letech praxe, stážích na klinikách v Německu a později v USA se specializuje na estetickou chirurgii.

 

Od roku 2002 je vedoucím lékařem kliniky aestea v Plzni. Dr. Šolc se nyní již dlouhodobě plně věnuje estetické plastické chirurgii a je pravidelným účastníkem a přednášejícím na národních i mezinárodních konferencích.

 

Na jedné straně pečlivě sleduje novinky tohoto velmi rychle se rozvíjejícího oboru, na druhé straně se můžete spolehnout na jeho dlouholeté zkušenosti a rozsáhlou praxi. V posledních letech se stává průkopníkem ve zvětšení prsou mikropolyuretanovými implantáty, v oblasti dolních víček se zaměřuje na korekci tzv. pinch technikou.

 

Členství v České společnosti plastické chirurgie a společnosti estetické chirurgie je samozřejmostí, stejně tak jako členství v Evropské a Světové společnosti plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie (ESPRAS, IPRAS). Důležitější je, že je jedním z prvních českých členů ISAPS, Mezinárodní společnosti estetické plastické chirurgie. Společnost ISAPS je garantem odbornosti, průběžného vzdělávání členů na nejvyšší úrovni a klade velký důraz na bezpečnost pacientů.

MUDr. Petr Šíma
MUDr. Petr Šíma

Dr. Šíma, narozen 1976, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii – v roce 2004 skládá 1. atestační stupeň a roku 2009 získává atestaci – specializovanou způsobilost pro oblast chirurgie, následovanou o rok později atestací z chirurgie EU.

 

Po praxích na odděleních chirurgie v Rokycanech a Vojenské nemocnici v Plzni je od roku 2006 zaměstnán na chirurgii ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde se roku 2011 stává vedoucím lékařem chirurgického oddělení.

 

Pravidelně se účastní domácích i zahraničních konferencí nejen jako posluchač, ale rovněž jako přednášející (např. Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congres – Monaco, Monte Carlo, 2016).

MUDr. František Polanka
MUDr. František Polanka

Dr. Polanka, narozen 1982, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii – v roce 2011 dokončuje základní chirurgický kmen a roku 2014 získává atestaci – specializovanou způsobilost pro oblast chirurgie. Od roku 2007 pracoval na chirurgickém oddělení Mulačovy nemocnice v Plzni, od roku 2012 pak působí na chirurgickém oddělení Fakultní nemocnice v Plzni se specializací na mamologii a onkochirurgii.

 

Kromě pravidelné účasti na odborných kurzech a konferencích (např. Mastektomie z pohledu následného rekonstrukčního výkonu, 2015) je od roku 2011 externím vyučujícím na Západočeské univerzitě v Plzni.

MUDr. Martin Rada
MUDr. Martin Rada

Dr. Rada, narozen 1988, se po absolvování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni specializuje na chirurgii a v roce 2016 dokončuje základní chirurgický kmen. Od roku 2014 pracuje na oddělení chirurgie ve Stodu a je taktéž pravidelným účastníkem seminářů a konferencí (např. VIII. Mezinárodní kongres úrazové chirurgie a soudního lékařství, 2016).

MUDr. Tarek Rashed
MUDr. Tarek Rashed

MUDr. Tarek Rashed je atestovaný plastický chirurg působící od roku 2009 dosud na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

 

Dr. Rashed promoval na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2001. Po dosažení titulu MUDr. získal pracovní zkušenosti na několika prestižních pracovištích v zahraničí, a to v Krankenhaus der Barmherzigen Schwestern (Linz, Rakousko) na ortopedickém oddělení a dále pak Kantonsspital Frauenfeld (Frauenfeld, Švýcarsko), kde absolvoval odbornou stáž na oddělení ortopedie a traumatologie. Poté pokračoval ve studiu na Università degli Studi di Milano (Itálie), kde získal titul Dott. (MUDr). Po zakončení studia několik let pracoval v Istituto Policlinico San Donato (Fakultní nemocnice, Milán, Itálie) na oddělení plastické chirurgie, jednotka rekonstrukčních operací končetin.

 

Dr. Rashed absolvoval zahraniční stáže v Lucembursku a na Taiwanu, kde působil pod vedením prof. Fu-Chan Wei. Také se zúčastnil řady mezinárodních kongresů v ČR i zahraničí.

 

Je členem České lékařské komory, České lékařské společnosti J. E. Purkyně, České společnosti chirurgie ruky, České společnosti terapie ruky a také členem General Medical Council ve Velké Británii.

MUDr. Petr Havel
MUDr. Petr Havel

Narozen 1956, promoce na Lékařské fakultě UK v Praze v r. 1981. Atestace z anestézie a resuscitace 1.st v roce 1984, 2.stupeň v roce 1991. Dr. Havel je dlouholetý vedoucí pracovník na klinice ARK ve FN v Plzni a má bohaté zkušenosti s anestézií a řešením i těch nejkomplikovanějších situací. Vyniká klidným a přátelským přístupem ke klientům i spolupracovníkům.

vedoucí lékař
specialisté na liposukci
spolupracující lékař
anesteziolog

 

Vzadu zleva: MUDr. Petr Havel, Bc. Irena Loukotová, MUDr. Jiří Šolc

Vepředu zleva: Petra Ilič, Zlata Rovenská, Mgr. Věra Vlasatá

 

Zdravotní personál

V ambulanci i v penzionu o Vás pečují Zlata Rovenská a Irena Loukotová. S dalšími členy týmu se setkáte na operačním sále.

 

Vedoucí penzionu

Petra Ilič

 

Sekretariát

Mgr. Věra Vlasatá 

 

Na sekretariát se můžete obrátit ohledně veškerých administrativních a organizačních záležitostí.

 

U nás jste pod ochrannými křídly
© 2019 - Aestea, plastická chirurgie