o klinice

Aestea, privátní klinika estetické plastické chirurgie v Plzni, byla založena v roce 2002 a disponuje moderním přístrojovým vybavením. Na klinice se o Vás postará náš tým vysoce kvalifikovaných a přátelských pracovníků pod vedením MUDr. Jiřího Šolce.

Rádi Vás přivítáme na recepci ve 3. patře domu „U Zvonu“ v centru města Plzně. Na lůžkovém oddělení je k dispozici deset nadstandardních lůžek a kompletní servis zajištěný školeným personálem.

Klinika aestea nemá smlouvu s žádnou ze zdravotních pojišťoven ČR, a proto není ani částečná úhrada ze strany pojišťoven možná.

ubytování

Ubytování zajišťujeme na pokojích našeho lůžkového oddělení, které se nachází na stejném patře jako operační sál, což usnadňuje pohodlný přesun pacientů. Lůžkové oddělení disponuje pěti komfortně vybavenými dvoulůžkovými pokoji. Naši pacienti tak mohou být ubytováni za doprovodu někoho blízkého. Nadstandardní vybavení pokojů zahrnuje nová, elektricky polohovatelná speciální lůžka, televizor, internet, lednici, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Po dobu pobytu o Vás bude pečovat vlídný a odborně vyškolený personál.

V ceně ubytování je snídaně. Klinika nabízí možnost výběru ze čtyř druhů snídaní - standardní, vegetariánská, nízkosacharidová a bezlepková. Po celý den si můžete připravit kávu nebo čaj. Další možností je objednání teplých či studených jídel z pestré nabídky kavárny U Zvonu v přízemí. Lze také využít donáškové služby.

operační sál

Operační sál disponuje moderním přístrojovým vybavením.

Pro větší bezpečí i komfort našich pacientů nově používáme tyto přístroje:

Kendal SCD kompresor

Toto zařízení výrazným způsobem snižuje riziko trombolembolie v průběhu operace a po ní. Sestává z řídící jednotky a návleků na dolní končetiny. Kompresivní rukávce obsahují 3 vaky, které se postupně naplňují a tak účinně vyprazdňují hluboké žíly končetin. Jde o podobný systém jako u známější lymfodrenáže.

Warm Touch

Obvyklá teplota na operačním sále je 22 stupňů, u delších operací a zejména pokud je pacient obnažen, dochází k podchlazení. Častý býval třes a pocit chladu zejména po redukčních operacích prsů, plastikách břicha a liposukcích. Proud teplého vzduchu přes speciální pokrývky uzpůsobené pro různé části těla zajistí tepelný komfort i umožní rychlé zahřátí v případě potřeby.

Překládací zařízení

Pro přesunutí pacienta z operačního stolu na lůžko máme nové zařízení, které usnadní manipulaci s bezvládným tělem. Je to přínos pro pacienta i ošetřující personál.