o klinice

Aestea, privátní klinika estetické plastické chirurgie v Plzni, byla založena v roce 2002 a disponuje moderním přístrojovým vybavením. Na klinice se o Vás postará náš tým vysoce kvalifikovaných a přátelských pracovníků pod vedením MUDr. Jiřího Šolce.

Při úvodním setkání Vás rádi přivítáme v kanceláři a vyšetřovně v 1. patře. Na lůžkovém oddělení je k dispozici deset nadstandardních lůžek a kompletní servis zajištěný školeným personálem.

Klinika aestea nemá smlouvu s žádnou ze zdravotních pojišťoven ČR, a proto není ani částečná úhrada ze strany pojišťoven možná.

ubytování

Ubytování zajišťujeme v penzionu, který se nachází ve stejné budově jako klinika aestea, což umožňuje pohodlný přesun klientů z pokojů přímo na operační sál. Penzion disponuje 5 komfortně vybavenými dvoulůžkovými pokoji, které umožňují ubytování někoho blízkého. Nadstandardní vybavení pokojů zahrnuje elektricky polohovatelná lůžka, televizor se satelitním přijímačem, internetové připojení wifi zdarma, lednici, samostatnou klimatizaci, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Samozřejmostí je vlídný a odborně vyškolený personál.
V ceně ubytování je snídaně, po zbytek dne jsou k dispozici potraviny v ledničkách přímo na pokojích, čerstvé pečivo a ovoce. Po celý den si můžete připravit kávu nebo čaj. Další možností, kterou si hradíte sami, je objednání teplé stravy s donáškou.

Do pokojů je možné zavolat přímo. Vytočte prosím telefonní číslo +420 377 549 099 a postupujte podle pokynů.

operační sál

Operační sál disponuje moderním přístrojovým vybavením.

Pro větší bezpečí i komfort našich pacientů nově používáme tyto přístroje:

Kendal SCD kompresor

Toto zařízení výrazným způsobem snižuje riziko trombolembolie v průběhu operace a po ní. Sestává z řídící jednotky a návleků na dolní končetiny. Kompresivní rukávce obsahují 3 vaky, které se postupně naplňují a tak účinně vyprazdňují hluboké žíly končetin. Jde o podobný systém jako u známější lymfodrenáže.

Warm Touch

Obvyklá teplota na operačním sále je 22 stupňů, u delších operací a zejména pokud je pacient obnažen, dochází k podchlazení. Častý býval třes a pocit chladu zejména po redukčních operacích prsů, plastikách břicha a liposukcích. Proud teplého vzduchu přes speciální pokrývky uzpůsobené pro různé části těla zajistí tepelný komfort i umožní rychlé zahřátí v případě potřeby.

Překládací zařízení

Pro přesunutí pacienta z operačního stolu na lůžko máme nové zařízení, které usnadní manipulaci s bezvládným tělem. Je to přínos pro pacienta i ošetřující personál.